Uczęszczając do szkoły, ulegamy nie tylko i wyłącznie namowom naszych nauczycieli do tego, by się wytrwale uczyć, lecz też namowom naszego serca. Mija nas na szkolnych korytarzach dość duża liczba dziewczyn przecudnej urody. Czasami, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką interesującą pannę w klasie. Próbujemy rozbudowanych intryg, szczególnych chwytów, flirtów, żeby tylko udało się przyciągnąć tej wyjątkowej dla nas osoby. W końcu możemy ogłosić zwycięstwo. Stajemy się parą, lecz coś się między wami psuje. Rozstajemy się, co daje pewną ulgę, ale po pewnym czasie okazuje się, że nie możesz o niej zapomnieć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą?

 

Powinniśmy w takich okolicznościach myśleć i działać metodycznie. Najistotniejszym kłopotem jest powód waszego rozstania. Ciężko jest wrócić do byłej, kiedy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wtedy odzyskać znowu jej zaufanie, a to bardzo ciężka droga a ponadto nie za każdym razem kończy się powodzeniem. Sprawa jest łatwiejsza, jeśli rozeszliśmy się, gdy uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się zmieniło. Wtedy wystarczy, że po pewnym czasie znowu się spotkamy, a ponownie zaiskrzy. W pewnych przypadkach jednak powinniśmy najpierw dowieść, że zaszła w nas duża zmiana. Powód zerwania jest zatem kwestią kluczową! Kolejno musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej byłej. W szkole możemy się tego dowiedzieć niezwykle szybko, albowiem przenigdy nie brakuje osób, które doniosą nam o aktualnym związku naszej byłej. Jeśli nie posiadamy takowych ważnych informacji od przyjaciół, pozostaje nam jeszcze twitter, facebook lub inny portal, z którego, ona korzysta. Dziewczyny uwielbiają chwalić się swoimi nowymi związkami w internecie. Portale pomagają nam także oszacować nastrój byłej kobiety. W momencie gdy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni oraz czeka na twój krok. Możemy wówczas się odezwać neutralnie a także próbować bardzo delikatnie oraz z wyczuciem odzyskać najpierw jej nadszarpnięte zaufanie, a później także jej serce. Jednakże jeżeli dodaje zdjęcia z imprez, ukazujące, jak dobrze się bawi, to oznacza, iż pragnie o waszym związku zapomnieć jak najszybciej. Można wówczas subtelnie odwdzięczyć się w taki sam sposób (lecz bez przesady!). Na 100% błyskawicznie rozpocznie z nami brutalną rozmowę przez sms-y! Jej wzburzenie może stać się naszym największym sprzymierzeńcem, kiedy będziemy je potrafili odpowiednio wykorzystać i ukierunkować. Skrajne emocje to znak dużego zaangażowania. Warto pamiętać o tym fakcie! Jako były chłopak dobrze znamy naszą ex. Powinniśmy wiedzieć w jaki sposób się zachowuje, kiedy jej przykro. Wiemy, co nas może czekać kiedy odezwiemy się po zerwaniu. Przeważnie kobiety posiadają wyjątkowo drapieżne charaktery, zatem też jesteśmy zmuszeni zademonstrować swoje pazury, równocześnie ukazując gotowość do ich schowania.

 

Musimy mieć na względzie, iż decyzja ostateczna co do wspólnej przyszłości, niestety, zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednakże manewrów byśmy nie próbowali, to zawsze najbardziej istotne jest łączące nas uczucie. Jeśli to był poważny związek, dla którego jesteśmy w stanie wiele poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej ex – ukazać, że żar naszego serca jest tylko dla nie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *