Perfumy współcześnie łączą się z mocno z naszym życiem. Są nieodłączną częścią naszej osobowości. Zapach perfum ma duży wpływ na nasze samopoczucie a także jest magnesem do przyciągania innych ludzi do nas. Perfumy podkreślają nasze cechy charakteru i nasze emocje. Ładny zapach perfum ma wpływ na to jak się czujemy. Stosując określone perfumy wyrażamy siebie. Jest to doskonała podpowiedź dla ludzi, którzy szukają partnera lub partnerki. Wiadomo, iż będziemy chcieli się umówić na kolejną randkę tylko z osobą, której zapach perfum okazał się dla nas kojący, inspirujący. Toteż perfumy to znak rozpoznawczy ludzi. Wybieramy różne zapachy, które dzielimy na pięć grup: orientalne, cytrusowe, kwiatowe, szyprowe (drzewno-cytrusowe), drzewne. Ile zapachów, tyle emocji oraz osobowości kobiecych. Tymczasem faceci wybierają zapachy drzewne (cedr, drzewo sandałowe), chypre (zapachy drzewno-cytrusowe), fugere (zapachy paprociowe). Właściwie każdy facet jest inny. Używane przez niego perfumy wskazują na cechy jego charakteru.

Zapachy delikatne wybierają często osoby wrażliwe. Tymczasem zapachy mocniejsze wybierają osoby ambitne, pewne siebie. Dzisiaj dużo popularnych osób , które określamy mianem „gwiazd” reklamuje swoim nazwiskiem perfumy. Jest to dla wielu ludzi zachęta do zakupu i wypróbowania tego perfumu. Kupujemy markowe perfumy męskie, przede wszystkim z powodu ich wysokiej jakości oraz trwałości.

Osobowości, które dają nazwę konkretnym perfumom są ludźmi, z którymi chętnie się identyfikujemy. To bardzo ważny składnik , który motywuje nas do kupna danego zapachu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *